Kábel ohybný H03 VVH2-F 2×0,75 PVC biely plochy 300V
Značka:
TAK
0,41€ s DPH
Elektrické vedenie, káble menej ako 1 kV pre flexibilné umiestnenie.
Cena produktu – NA VYŽIADANIE
Na sklade
Informácie
| Počet vodičov | 2 |
|---|---|
| Výrobca | TAK |
| Priemer vodičov | 0.75mm |
| Materiál | MEĎ/PVC |
| Farba | Biela |
| Menovitý prierez drôtu | 0,75mm2 |
| Počet žíl |
2 |
| Cievna izolácia | PVC |
| Označenie žíl | farba |
| Tienenie nad pripojením | bez |
| Materiál plášťa | PVC |
| Farba plášťa | biely |
| Trieda požiarneho nebezpečenstva podľa EN 13501-6 | ECA |
| Bezhalogénové podľa EN 60754-1 / 2 | X |
| Nízka dymivosť podľa EN 61034-2 | X |
| Odolný voči olejom podľa EN 60811-404 | X |
| Výška kábla cca. | 3,3mm |
| Minimálny povolený polomer ohybu, trvalé použitie / pevný | 19,8mm |
| Menovité napätie U | 300 |
| Trieda drôtu | Oddiel 5 = jemné vlákno |
| Spojovací materiál | č |
| Špecifikácia izolácie jadra | iné |
| Tienenie cez konektor | bez |
| Nosič | bez |
| Špecifikácia materiálu plášťa | iné |
| Ochrana proti krúteniu | áno |
| Trieda generovania dymu podľa EN 13501-6 | bez |
| Trieda tvorby kyselín podľa EN 13501-6 | bez |
| Spomaľovač horenia | Podľa EN 60332-1-2 |
Odolné za studena podľa EN 60811-504 + 505 + 506 |
X |
| Šírka drôtu cca. | 5,3mm |
| Minimálny povolený polomer ohybu, flexibilné nanášanie / voľný pohyb | 19,8mm |
| Menovité napätie U0 | 300 |
