Krabica nástenná 2-nás. Niloé biela 664799 Legrand
Informácie
| Rozmery | 4,00 × 9,00 × 16,00 cm |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Krytie | IP20 |
| Výrobca | Legrand |
| Montážne usporiadanie: | Kryt namontovaný na povrch |
| Farba: | biely |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Bez halogénov: | áno |
| Výška zariadenia: | 88,5 mm |
| Šírka zariadenia: | 159,5 mm |
| Hĺbka zariadenia: | 40 mm |
| Materiál: | plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Smer montáže: | Horizontálne aj vertikálne |
| Počet modulov (modulový systém): | 2 |
| Počet jednotiek: | 2 |
| Číslo RAL : | 9003 |
| Odolný voči nárazom: | áno |
| Vhodné pre modulárne domáce spínacie zariadenia: | nie |
| Typ povrchu: | brilantné |
| S káblovým vstupom: | áno |
| S krycím rámom v cene: | nie |
| So vstupom do potrubia: | áno |
| So vstupom pre skrutkovú vývodku: | nie |
| Váha: | 0,09 kg |
