LED panel 12W 840lm 4000k nas. kruh biely DEL1330
Značka:
deLux
10,61€ s DPH
LED panel DEL1330 deLux, 12W, 840Lm, 4000K, 170x40mm, vonkajšia strana, okrúhly, 110-265V, 25x2835SMD,
Nie je na sklade
Informácie
| Výrobca | deLux |
|---|---|
| Teplota farby | 4000 K |
| Senzor stmievania | NIE |
| Montáž | Na stenu |
| Menovitý výkon | 12 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP20 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Energetická trieda | G |
| Umiestnenie | na stenu |
| Vhodné na zapustenú montáž | NIE |
| So zdrojom svetla | ANO |
| Zdroj svetla | LED (nie je vymeniteľná) |
| Funkcia stmievača | NIE |
| Typ napätia | AC |
| Výkon systému | 12W |
| Svetelný tok | 840lm |
| Farba svetla | 4000K |
| Ochrana | IP20 |
| Pomer farebného podania CRI | 70-79 (trieda 2A) |
| Výška/hĺbka | 40 mm |
| Vonkajší priemer | 170 mm |
