LED panel 18W 1350lm 4000k zap. štvorec biely STELLAR (99XLED634)
Informácie
| Menovitý výkon | 18 W |
|---|---|
| Teplota farby | 4000 K |
| Výrobca | Stellar |
| Farba svetla | Denná biela |
| Senzor stmievania | NIE |
| Montáž | Zapustený |
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP40 |
| Energetická trieda | F |
- Menovité napätie 230 V
- Výkon 18W
- Svet. zdroje zahrnuté LED SMD
- Svetelná účinnosť 75 lm/W
- Teplota farby 4000
- Uhol lúča 120°
- Farba telesa Biela
- Tvar Štvorcový
- Montáž Zapustená montáž
- IP kód IP40
- Priemerná životnosť 15 000 h
- Druh materiálu Hliník
- Stmievateľné NIE
- Vrátane ovládača Áno
- Rozmery (mm) L:221/Š:221/V:18/D1:200/Š1:200
