LED panel 24W 1680lm 4000k nas. kruh biely DEL1338 deLux
16,59€ s DPH
deLux LED subwoofer / panel, 24W, 1680Lm, mimo stenu, 4000K, okrúhly, 300x40mm, 110-265V, 120x2835SMD DEL1338
Nie je na sklade
| Umiestnenie | na stenu |
| Vhodné na zapustenú montáž | NIE |
| So zdrojom svetla | ANO |
| Zdroj svetla | LED (nie je vymeniteľná) |
| Funkcia stmievača | NIE |
| Typ napätia | AC |
| Výkon systému | 24 W |
| Svetelný tok | 1680 lm |
| Farba svetla | 4000K |
| Ochrana | IP20 |
| Pomer farebného podania CRI | 70-79 (trieda 2A) |
| Výška/hĺbka | 40 mm |
| Vonkajší priemer | 300 mm |
