LED panel 24W 1800lm 4000K zap. kruh biely DEL1414 deLux
Značka:
deLux
16,59€ s DPH
LED panel DEL1279 deLux, 18 W, 1260Lm, 4000K, okrúhly, 225x20mm, inštalačný otvor: 205mm, zapustený, 110-265V, 75x2835SMD,
Na sklade
Informácie
| Výrobca | deLux |
|---|---|
| Teplota farby | 4000 K |
| Senzor stmievania | NIE |
| Montáž | Zapustený |
| Menovitý výkon | 24 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP20 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Energetická trieda | G |
| Umiestnenie | na strop |
| Vhodné na zapustenú montáž | ANO |
| So zdrojom svetla | ANO |
| Zdroj svetla | LED (nie je vymeniteľná) |
| Funkcia stmievača | NIE |
| Typ napätia | AC |
| Výkon systému | 18W |
| Svetelný tok | 1260lm |
| Farba svetla | 4000K |
| Ochrana | IP20 |
| Pomer farebného podania CRI | 70-79 (trieda 2A) |
| Výška/hĺbka | 20 mm |
| Vonkajší priemer | 225 mm |
