LED panel 48W 4320lm 4000K zap. štvorec STELLAR 595×595 biely 99XPANEL020W
Informácie
| Výrobca | Stellar |
|---|---|
| Menovitý výkon | 48 W |
| Teplota farby | 4000 K |
| Krytie | IP40 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Menovité napätie | 230V |
| Energetická trieda | F |
| Senzor stmievania | NIE |
| Montáž | Zapustený |
| Menovité napätie | 230V |
| Výkon | 48W |
| Svetelný tok | 4320lm |
| Teplota farby | 4000 |
| Uhol lúča | 120° |
| Farba telesa | Biela |
| Tvar | Štvorcový |
| Montáž | Zapustená montáž |
| IP kód | IP40 |
| Discount Group | C |
| Priemerná životnosť | 15000h |
| Druh materiálu | Hliník |
| Stmievateľné | Nie |
| Driver included | Áno |
| Rozmery (mm) | L:595/W:595/H:30 |
| Značka | STELLAR |
