LED panel 6W 420lm 3000k zap. štvorec biely DEL1272 deLux
Značka:
deLux
5,08€ s DPH
LED panel DEL1272 deLux, 6W, 420Lm, 3000K, 120x120x20mm, inštalačný otvor: 110x110mm, zapustený, štvorec, 110-265V, 25x2835SMD,
Nie je na sklade
Informácie
| Teplota farby | 3000 K |
|---|---|
| Energetická trieda | G |
| Senzor stmievania | NIE |
| Výrobca | deLux |
| Montáž | Zapustený |
| Menovitý výkon | 6 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP20 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Umiestnenie | na strop |
| Vhodné na zapustenú montáž | ANO |
| So zdrojom svetla | ANO |
| Zdroj svetla | LED (nie je vymeniteľná) |
| Funkcia stmievača | NIE |
| Farba svetla | biela |
| Typ napätia | AC |
| Výkon systému | 6W |
| Svetelný tok | 420Lm |
| Farba svetla | 3000K |
| Ochrana | IP20 |
| Pomer farebného podania CRI | 70-79 (trieda 2A) |
| Výška/hĺbka | 20 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Dĺžka | 120 mm |
| Inštalačný otvor | 110 x 110 mm |
