LED reflektor prenosný 20W nabíjací IP54 1000lm 6500K USB deLux
Značka:
deLux
25,20€ s DPH
LED reflektor 20W 6500K prenosný 1000lm, IP54, napájanie z batérie, USB nabíjanie DEL1554 Delux
Na sklade
Informácie
| Výrobca | deLux |
|---|---|
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP54 |
| Teplota farby | 6500 K |
| Energetická trieda | F |
| Menovitý výkon | 20 W, 30 W |
| Senzor stmievania | NIE |
| Farba svetla | Studená biela |
- Nabíjateľné ANO
- Hlavný zdroj svetla LED nie je vymeniteľná
- So zdrojom svetla ANO
- Materiál plast
- Farba čierna
- Napájanie lampy hlavný zdroj svetla 20 W
- Ochrana IP54
- Efektívny svetelný tok 1000 lm
- Teplota farby 6500-6500
- šírka 172 mm
- Výška / Hĺbka 46 mm
- Dĺžka 127 mm
