LED reflektor so senz. 50W 4100lm 4000K IP44 DIODO ORO16080 / 33127
Informácie
| Výrobca | LED-POL, s. r. o. |
|---|---|
| Krytie | IP44 |
| Energetická trieda | F |
| Menovitý výkon | 50 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Senzor stmievania | ANO |
| Teplota farby | 4000 K |
| Farba svetla | Denná biela |
Kategória LED reflektor
Farba Šedá
Menovitý výkon 50 W
Teplota farby Denná biela
Hodnota teploty farby (K) 4000 tis
Svetelný tok 4000lm
Uhol rozptylu 110
Krytie (IP) IP54
Klasifikačná trieda F
Záruka 3 roky
Hmotnosť 0,867 kg
Balenie 10 ks/škatuľka
Číslo položky ORO16080
