Pás LED 24V 10W COB 1000lm 4000K 8mm IP20 DEL1726 DeLux
Informácie
| Energetická trieda | F |
|---|---|
| Farba svetla | Denná biela |
| Senzor stmievania | NIE |
| Krytie | IP20 |
| Menovité napätie | 24V DC |
| Menovitý výkon | 10W |
| Teplota farby | 4000 K |
| Výrobca | deLux |
| Montáž | Do Alu profilu |
- Svetelný zdroj LED nie je vymeniteľná
- Počet svetelných zdrojov na meter 384
- Výkon lampy na meter 10 W
- Svetelný tok / meter 1000 lm
- Druh napätia DC
- Napätie lampy 24
- Uhol lúča 120 °
- Ochrana IP20
- Svetlá farba biela
- Teplota farby 4000
- šírka 8 mm
- Výška / Hĺbka 2 mm
- Dĺžka 5000 mm
- Dĺžka jednotlivých úsekov 41,66 mm
- Samolepiace ANO
