Svietidlo LED stropné LITE 24W 1920lm 4000K IP40 95LITE24LED Elmark
Informácie
| Výrobca | ELMARK |
|---|---|
| Teplota farby | 4000 K |
| Senzor stmievania | NIE |
| Montáž | Na strop |
| Menovitý výkon | 24 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP40 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Energetická trieda | G |
- ModelLITE
- Sila24 W
- Zahrňte zdroj svetlaLED SMD
- Svetelná účinnosť80 lm/W
- Teplota farby4000
- Farba telaBiela
- IP kódIP20
- Druh materiáluPolykarbonát
- Rozmery (mm)D:350
- ZnačkaELMARK
