Svietidlo Suzy E27 100W IP44 kruh číre DEL619
Značka:
deLux
7,65€ s DPH
DEL619 Suzy lpt, okrúhle, svetlo, 100 W, IP44 (Výrobok neobsahuje svetelný zdroj)
Nie je na sklade
Informácie
| Menovitý výkon | 100 W |
|---|---|
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP44 |
| Senzor stmievania | NIE |
| Výrobca | deLux |
| Montáž | Stena/Strop |
| Montáž na stenu | áno |
| Montáž na strop | áno |
| Zdroj svetla | žiarovka |
| Objímka | E27 |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Krycí materiál | sklo priehľadné |
| Výkon | 100W |
| Ochrana | IP44 |
| Vonkajší priemer | 225 mm |
|
Výška/hĺbka |
105 mm |
