Žiarovka LED GU10 4W 320lm 2700K DEL1219 (DEL1671) deLux
Značka:
deLux
1,85€ s DPH
LED GU10 4W 320lm 2700K svetelný zdroj (15×2835 SMDled) 120 stupňový uhol vyžarovania DEL1219 deLux
Na sklade už iba 2
Informácie
| Výrobca | deLux |
|---|---|
| Teplota farby | 2700 K |
| Senzor stmievania | NIE |
| Menovitý výkon | 4 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Energetická trieda | G |
| Krytie | IP20 |
| Pomer farebného podania CRI | 80-89 (trieda 1B) |
| Tvar lampy | reflektor |
| Dizajn sklo / veko | opál |
| Farba svetla podľa EN 12464-1 | teplý <3300 K |
| Zásuvka | GU10 |
| Nastaviteľný jas | NIE |
| Priemer | 50 mm |
| Dĺžka | 55 mm |
| Ochrana | IP20 |
| Trieda úspory energie | G |
| Životnosť | 30 000 hod |
| Váha | 0,06 kg |
