LED reflektor 20W 1600lm 4000K IP65 DIODO ORO16082
Informácie
| Výrobca | LED-POL, s. r. o. |
|---|---|
| Teplota farby | 4000 K |
| Krytie | IP65 |
| Energetická trieda | F |
| Menovitý výkon | 20 W |
| Senzor stmievania | NIE |
| Farba svetla | Denná biela |
| Menovité napätie | 230V |
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Miestnosť: Schodisko, Obchodné priestory, Reklamy
Zdroj: LED
Výkon: 20W
Kelvin: 4000K
Farba svetla: Studená biela, Denná biela
Svietivosť: 1700lm
Krytie: IP65
Napájanie: 220-240V
Dĺžka: 136 mm
Stmievateľné: nie
Šírka: 25 mm
Výška: 109 mm
