Svietidlo LED súmrak. s nálepkami 12W 950lm 4000K IP65 obdĺžnik LangeLight
Informácie
| Teplota farby | 4000 K |
|---|---|
| Menovitý výkon | 12 W |
| Menovité napätie | 230V |
| Krytie | IP65 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Energetická trieda | D |
| Senzor stmievania | ANO |
| Montáž | Fasádne |
| Výrobca | LangeLight |
Menovitý výkon: 14W
Svetelný tok: 1239lm
Farba svetla: 4000K
Senzor súmraku: <2-50 lux (nastaviteľný)
Napájanie: 220 – 240 V/AC
Rozmery: 300 x 195 x 43,3 mm
Trieda ochrany: IP65, IK10
Trieda: II
Materiál: PMMA
